Кабмін призначив Володимиру Трачу довічну стипендію за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України №1174-р від 29-го вересня 2021 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти», професору кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимиру Трачу призначена довічна стипендія.

Володимир Трач у нашому виші працює уже понад 40 років. За цей час він обіймав різні посади (проректор з навчальної роботи, декан педагогічного факультету, завідувач, професор, доцент кафедри біохімії та гігієни) і на кожній з них проявив себе як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів.

Володимир Михайлович – Відмінник освіти України, нагороджений відзнакою Міністерства освіти і науки України «Петро Могила», Грамотою Прем’єр-міністра України та Почесною відзнакою імені Івана Боберського, автор 150 публікацій, з них понад 100 наукового та 15 навчально-методичного характеру, 2 авторських свідоцтва, 2 авторських права на твір.

Зазначимо, що Володимир Михайлович став першим за 75-літню історію ЛДУФК імені Івана Боберського викладачем нашого вишу, якому призначена довічна стипендія Кабінету Міністрів України.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Володимира Михайловича та бажають йому міцного здоров’я, щастя і нових наукових звершень й успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності!