Каноїст Віталій Вергелес – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками серпня

Члени виконкому Відділення НОК України у Львівській області на традиційному щомісячному голосуванні визначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками останнього місяця літа поточного року. У підсумку переможцем спортивного серпня визнано каноїста Віталія Вергелеса – випускника Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Заслужений майстер спорту України, 32-річний Віталій Вергелес минулого місяця, а саме 7-го серпня, на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, що відбувся у канадському Галіфаксі, разом з волинянами Андрієм Рибачком і Юрієм Вандюком та представником Полтавщини, ще одним випускником нашого Університету Тарасом Міщуком здобув бронзову медаль у фінальному заїзді серед екіпажів каное-четвірок на дистанції 500 метрів.

Зазначимо, що квартет українських каноїстів саме у цьому складі рік тому, на чемпіонаті світу-2021 в столиці Данії Копенгагені завоював золотий комплект медалей.

Додамо, що найкращими тренерами Львівської області минулого місяця визнано наставників Віталія Вергелеса – Романа Бундза і Андрія Маслюка, які вищу освіту також здобули у стінах Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Ректорат та увесь колектив Університету щиро вітають Віталія Вергелеса та його тренерів з почесними нагородами Відділення НОК у Львівській області та бажають їм здоров’я, щастя й нових успішних виступів на найпрестижніших змаганнях континентального і світового рівнів.