Каратека Галина Мельник вперше виграла турнір Karate1 Premier League

В столиці Єгипту Каїрі упродовж трьох днів, із 3-го по 5-е вересня, відбувся перший після ХХХІІ літніх Олімпійських ігор етап Karate1 Premier League. На турнірі, який приймала арена Cairo International Stadium, змагалися й 20 українців, серед яких було троє представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – студентка четвертого курсу Діана Шостак та випускниці Катерина Крива і Галина Мельник.

Найкраще серед трьох наших дівчат виступила Галина Мельник. Виступаючи в куміте (вагова категорія до 68 кг), вона зуміла дістатися до «золотої» сутички. А в фіналі, який вийшов суто українським, підопічна заслуженого тренера України, також випускника нашого вишу Антона Нікуліна впевнено, з рахунком 7:0 перемогла молоду каратеку із Запоріжжя Еліну Сєлємєнєву, яка нещодавно у фінському Тампере виграла першу свою міжнародну нагороду – «бронзу» молодіжного чемпіонату Європи. І от тепер в Каїрі – її перший дорослий успіх.

Зазначимо, що для Галини Мельник це перша у кар’єрі перемога на етапах Прем’єр-Ліги. У 2018 та 2019 роках вона двічі ставала срібною і тричі бронзовою призеркою цих престижних змагань з карате.

Щодо Катерини Кривої (вага до 50 кг) і Діани Шостак (вага до 61 кг), то вони завершили свої виступи на груповому етапі. При цьому Катерина, яка тренується у старшого тренера кафедри фехтування, боксу і національних одноборств нашого Університету Ігоря Богдана, виграла один поєдинок і один програла, а Діана (тренер – Антон Нікулін) виграла два та програла один.

Додамо, що загалом збірна України завоювала в Каїрі вісім нагород – по дві золоті і срібні та чотири бронзові медалі.

На жаль, свій переможний поступ в столиці Єгипту українські каратисти не зможуть продовжити на наступному етапі Прем’єр Ліги – адже він пройде з 1-го по 3-є жовтня в Москві. Тож закріплювати каїрський успіх збірна України під орудою нового головного тренера Миколи Сіраковського, який замінив на цій посаді Антона Нікуліна, буде на етапі Прем’єр Ліги в Рабаті, що запланований на 29-е – 31-е жовтня.