Каратеки Галина Мельник і Катерина Крива – у ТОП-10 світового рейтингу

Всесвітня федерація карате (World Karate Federation) оприлюднила свіжий рейтинг найсильніших каратистів світу. В ТОП-10 перебуває шестеро українських майстрів карате, двоє з яких представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, випускниці кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) нашого Університету Галина Мельник (жіноче куміте, вагова категорія до 68 кг) і Катерина Крива (жіноче куміте, вагова категорія до 50 кг) перебувають, відповідно, на сьомому і дев’ятому місцях.

А найвище місце серед українських каратистів у світовому рейтингу посідає одеситка Анжеліка Терлюга. Срібна призерка Токіо-2020 очолює рейтинг у жіночому куміте вагової категорії до 55 кг. Бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 року в Токіо львів’ян Станіслав Горуна (чоловіче куміте, вагова категорія до 75 кг) – на третьому місці. Шосту позицію посідає Різван Талібов з Чернівців (чоловіче куміте, вагова категорія понад 84 кг).

Нагадаємо, бронзові медалістки чемпіонату світу-2021, що відбувся з 16-го по 21-е листопада в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) – 29-річна Катерина Крива і 27-річна Галина Мельник – були визнані найкращими спортсменами Львівщини за підсумками передостаннього місяця минулого року. Зазначимо, що особистим тренером Катерини Кривої є Ігор Богдан, який вже понад чверть століття працює на посаді старшого викладача кафедри фехтування, боксу та національних одноборств нашого Університету, а наставник Галини Мельник Антон Нікулін диплом про вищу освіту також отримав у стінах ЛДУФК імені Івана Боберського.

Достатньо високо в світовому рейтингу знаходиться ще одна представниця нашого Університету – Діана Шостак (жіноче куміте, вагова категорія до 61 кг) замикає ТОП-20.

Додамо, що у рейтингу врахували виступи на останньому чемпіонаті світу-2021 в Дубаї, але не включили бали, здобуті на Олімпіаді-2020 в Токіо.