«Карпати» Андрія Тлумака виграли третій матч поспіль зі старту Першої ліги сезону-22/23

Минулими вихідними було зіграно матчі третього туру чемпіонату України з футболу серед клубів Першої ліги сезону-2022/2023. Львівські «Карпати», в складі яких грає низка студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб «зелено-білих» сформовано майже повністю з випускників нашого вишу, на своєму полі з рахунком 4:0 розгромили «Буковину» з Чернівців.

«Карпати» (Львів) – «Буковина» (Чернівці) – 4:0 (2:0)

11 вересня. Львів. Стадіон «Україна».
Початок – 17:00

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль).
Асистенти арбітра: Владислав Дрикін (Рівне), Володимир Алавук (Київ).
Четвертий арбітр – Тарас Козак (Львівська обл.).
Спостерігач арбітражу – Ігор Овчар (Івано-Франківськ).

«КАРПАТИ»: Льопка, Дуць, Болденков, Махнєв (Ломницький, 86), І. Когут (Лень, 61), Галенков, Приймак (Ткачук, 70), Рябов, Чачуа, Кожанов (Климець, 70), Тарануха (М. Когут, 60).

Головний тренер – Андрій Тлумак.

«БУКОВИНА»: Задерейко, Гакман, Пець, Прокопчук, Данилюк, Даценко (Столяр, 46), Жумига (Фарасєєнко, 78), Чайковський (Скрипник, 62), Палагнюк, Цурупін (Ляшенко, 79), Паламарчук (Орнат, 65).

Головний тренер – Андрій Мельничук.

Голи: Тарануха, 4, Чачуа, 29, Кожанов, 55, Гакман, 90+2 (авт.).

Попередження: Махнєв, 43 – Жумига, 54, Палагнюк, 78, Данилюк, 90+1, Столяр, 90+3.

У порівнянні з попереднім туром, головний тренер «левів» Андрій Тлумак провів дві зміни. Замість Олександра Климця і Андрія Ткачука зі стартових хвилин з’явились Іван Когут та Владислав Приймак. Коуч «Буковини» Андрій Мельничук виконав три заміни у порівнянні з поєдинком проти «Діназу». Замість Богдана Степаненка, Дениса Рябого та Володимира Столяра на гру проти «Карпат» вийшли Антон Задерейко, Семен Даценко та Іван Паламарчук.

Карпатівці розпочали поєдинок дуже активно і вже на 4-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Владислав Приймак віддав передачу на Дениса Кожанова, який вивів Ростислава Тарануху на ударну позицію. Форвард «зелено-білих» завдав удару з під захисника гостей і спрямував м’яч у сітку воріт Антона Задерейка – 1:0.

Підопічні Андрія Тлумака після забитого м’яча продовжували володіти ініціативою, створюючи моменти біля воріт чернівецької команди. Натомість «Буковина» намагалась діяти на контратаках, однак «леви» контролювали ситуацію на кожному клаптику поля.

На 27-й хвилині львів’яни заробили право на пенальті. Валерій Болденков опинився на газоні після зіткнення з Семеном Даценком. Денис Кожанов підійшов до виконання 11-метрового удару, але капітан «Карпат» не зумів переграти Антона Задерейка. Проте вже через дві хвилини карпатівці подвоїли свою перевагу. Денис Галенков віддав передачу на свого тезку Кожанова, який ідеально прострілив у центр штрафного майданчика на Амбросія Чачуа. Хавбек «зелено-білих» не залишив жодних шансів кіперу буковинців і влучним ударом відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

На старті другої половини зустрічі «леви» довели рахунок до розгромного. Денис Кожанов ідеально виконав штрафний удар – 3:0. Таким чином, капітан «Карпат» записав у звітному матчі до свого активу два асисти та один м’яч. Господарі поля продовжували тиснути на ворота гостей та активно загострювали гру попереду. Зокрема, Амбросій Чачуа виконував подачу з кутового. Однак Валерій Болденков не зумів завдати прицільного удару.

Згодом Андрій Ткачук наважився на прямий удар зі штрафного – невлучно. Загалом львів’яни повністю контролювали хід подій на футбольному полі, не давши супернику жодних можливостей створити небезпеку біля воріт Романа Льопки. Вже у компенсований арбітром час «Буковина» «відзначилася» голом у власні ворота. Василь Гакман зрізав м’яч після флангового прострілу і встановив фінальний рахунок гри – 4:0.

Отож, львівські «Карпати» здобувають переконливу перемогу над чернівецькою «Буковиною» з рахунком 4:0 і очолюють турнірну таблицю групи «А» Першої ліги. Наступний поєдинок підопічні Андрія Тлумака проведуть проти вишгородського «Діназу». Матч відбудеться у неділю, 18-го вересня, у селищі Демидів.

За матеріалами сайту ФК «Карпати»