Клод Юнес: «Мотивацію гідно змагатися нам дають захисники із ЗСУ»

Напередодні чемпіонату Європи-2022 з фехтування, який стартує завтра, 17-го червня, в турецькій Анталії, лідер команди рапіристів, випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Клод Юнес розповів про підготовку, мотивацію та головне завдання вітчизняних мушкетерів на майбутніх змаганнях континентального рівня у Туреччині.

«Тренувальні збори до чемпіонату Європи проходили дуже продуктивно. Основна підготовка проходила у Польщі, в містах Гданськ та Владиславово за участі збірних команд Іспанії та Польщі. Збір пройшов чудово, в атмосфері приємних людей. Тож наша команда в хорошому настрої прибула до Анталії, де проходитиме чемпіонат Старого Світу.

Кожен з нас чудово знає для чого він тут знаходиться, тим більше в такий важкий час для України. Наше завдання – максимально викладатися у кожному бою і використовувати увесь свій потенціал задля досягнення максимального результату.

Ситуація в нашій країні є безмежним стимулом для того, щоб перемагати на міжнародній спортивній арені і тішити співвітчизників нашими перемогами. А ще більшу мотивацію гідно змагатися нам дають захисники із Збройних Сил України. У кожен складний життєвий момент – варто лише згадати про них і все зникає, відкривається друге дихання...», – розповів журналістам Клод Юнес.


За матеріалами НОК України та олімпійська команда 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ