Команда Руслана Мостового здобула першу перемогу в Першій лізі у 2021 році (Відео)

У чемпіонаті України з футболу сезону-2020/2021 серед команд Першої ліги, в більшості з яких грають студенти та випускники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Агробізнесі» з Волочиська, рівненському «Вересі» та «Прикарпатті» з Івано-Франківська головними тренерами працюють Олександр Чижевський, Юрій Вірт і Руслан Мостовий відповідно, які вищу освіту здобули у нашому виші, минулої суботи, 10-го квітня, було зіграно матчі 21-го туру.

У 21-му, звітному турі чемпіонату Першої ліги ледь не перервалася рекордна клубна переможна серія рівненського «Вересу» – вісім матчів поспіль. Футболісти «ВПК-Агро» у гостях чинили впертий опір, але на п’ятій компенсованій хвилині рівняни таки схилили шальки терезів на свою користь: Роман Гончаренко зі штрафного забив вирішальний гол. Продовжують підопічні випускника ЛДУФК Юрія Вірта вдосконалювати й ще одне клубне досягнення – вони вже 756 хвилин тримають свої ворота на замку в рідних стінах.

Не відстає й головний переслідувач лідера одеський «Чорноморець», який здобув важку перемогу над непоступливим «Поліссям» з Житомира. «Моряки» зуміли реалізувати лише один свій момент у першому таймі. По перерві команда із Житомира відновила паритет: Грицук пробив між ніг воротарю господарів. Долю матчу вирішив пенальті, проте не обійшлося без казусів. Кіпер гостей Маханьков спочатку відбив удар Коркішка, але нападник одеситів отримав змогу ще раз виконати одинадцятиметровий на думку арбітра, голкіпер вийшов за лінію воріт ще до удару. Повторити сейв Маханькову не судилося і «Чорноморець» виграв з рахунком 2:1.

Натомість інші претенденти на підвищення в класі, харківський «Металіст 1925» і «Агробізнес» з Волочиська, втратили важливі турнірні очки. Причому подоляни повинні нарікати тільки на себе, адже в Краматорську дозволили господарям врятуватися від поразки в компенсований час, заробивши пенальті у свої ворота. Тим самим команда ще одного випускника нашого Університету Олександра Чижевського не може виграти учетверте поспіль.

У звітному турі можна було очікувати перемог від «Миколаєва» та івано-франківського «Прикарпаття», адже вони зустрічалися зі зручними для себе суперниками. Досить сказати, що «містяни» в першому колі забили у ворота «Гірника-Спорт» шість м’ячів, а у свої пропустили тільки один. І в Горішніх Плавнях миколаївці без особливих зусиль взяли гору над господарями. Цього разу вони забили три «сухі» м'ячі.

Значно важливішою була перемога «Прикарпаття» над «Кременем», адже вона не тільки дозволила підопічним випускника ЛДУФК Руслана Мостового перервати свою шестиматчеву безвиграшну серію, а й допомогла збільшити відстань від зони вильоту до чотирьох пунктів.

ФУТБОЛ. ПЕРША ЛІГА-2020/2021. 21-й ТУР

«Авангард» – «Агробізнес» – 1:1
Голи: Бородай, 90+5 (пенальті) – Черненко, 23 (пенальті).

«Верес» – «ВПК-Агро» – 1:0
Гол: Гончаренко, 90+5.

«Оболонь» – «Нива» – 2:1
Голи: Майданевич, 68, Мурза, 73 – Кисленко, 24.

«Альянс» – «Металіст 1925» – 0:0

«Гірник-Спорт» – «Миколаїв» – 0:3
Голи: Кушніренко, 40 (пенальті), Одарюк, 45+2, Росляков, 81.

«Прикарпаття» – «Кремінь» – 1:0
Гол: Барчук, 33 (пенальті).

«Волинь» – «Кристал» – 2:0
Голи: Оринчак, 31, Хагназарі, 63, (пенальті).

«Чорноморець» – «Полісся» – 2:1
Голи: Мельничук, 30, Коркішко, 90+2 – Грицук, 66.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 21-го ТУРУ