Команда шахістів ЛДУФК розгромила Гарвардський університет у МКУЛ

Збірна команда шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула упевнену перемогу над Гарвардським університетом у другому турі чемпіонату Міжнародної кібершахової університетської ліги. Нагадаємо, що організатором турніру є Корпоративна асоціація кіберспорту, а наш Університет – єдиний представник з України серед 160-ти студентських команд престижного міжнародного форуму.

Студенти ЛДУФК успішно розпочали піврічний марафон у студентському чемпіонаті з кібершахів. Зокрема, нагадаємо, в дебютному матчі, який відбувся 18-го вересня, наші шахісти здобули перемогу над Університетом Пердью (Purdue University) з Індіани (США) із рахунком 12.5:3.5. Після впевненої перемоги нашого вишу над Гарвардським університетом 12:4, наші шахісти продовжують утримували лідерство у третьому дивізіоні групи «В».

На стадії групового етапу команді ЛДУФК імені Івана Боберського залишилось зустрітись з такими командами: Корнелльського університету (Cornell University), Єльського університету (Yale University), Університету Нью-Йорка (The State University of New York at Stony Brook), Університету Флориди (University of Florida), Університету Париж-Саклай (Centrale Supélec-Université Paris-Sacaly).

Переможець групового етапу отримає можливість поборотись за перемогу у плей-оф та суперфіналі напередодні Нового 2022 року.

Зазначимо, що команду ЛДУФК імені Івана Боберського представляють восьмеро студентів факультету фізичної культури і спорту, зокрема Віталій Дзюрак (V курс), Зоряна Федисів (ІV курс), Кирило Шевченко (ІІІ курс), Володимир Медведик, Віталій Стасюк, Максим Маслієвич (ІІ курс), Андрій Придун, Василь Медведик (І курс) та студент І курсу факультету педагогічної освіти Станіслав Бондаренко.

Тренер команди – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Ігор Янків. Капітан команди – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець.

Виступ команди ЛДУФК імені Івана Боберського на CEA Fall 2021 Season з шахів можна дивитись до кінця грудня онлайн за посиланням:

https://cea.gg

https://www.twitch.tv/cea_chess

https://www.twitch.tv/chess

«Для нас це колосальний досвід бути учасниками турніру такого масштабу, який триватиме пів року. Це як регулярний чемпіонат, притаманний для більшості ігрових видів спорту. Маємо великі очікування і вони сформувалися не випадково. Сподіваємося продовжити серію успішних шахових стартів», – поділився враженнями Ігор Янків.

«У змаганнях була продемонстрована яскрава боротьба за перемогу і своєю успішною грою наша команда збільшила увагу до України», – зазначив Віталій Дзюрак.

«Перед матчем ми знали Гарвардський університет, як один із найкрутіших університетів світу. Але нам було цікаво: «Чи там настільки круто грають в шахи?». Думаю, що рахунок матчу 12:4 на користь ЛДУФК говорить сам за себе. Проте «спочивати на лаврах» зарано, попереду чекають ще сильніші суперники. Маємо представити наш Університет на найвищому рівні», – наголосив Володимир Медведик.

Додамо, що наступна гра ЛДУФК відбудеться 9-го жовтня проти команди Єльського університету. Гарвардський та Єльський університети входять до числа 20-ти найкращих університетів світу, тому перемога на даному етапі надихає нас бути серед фаворитів.


Іванна Литвинець 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ