Курси підвищення кваліфікації фахівців з фізичного виховання шкіл та садочків

У рамках Програми заходів, присвячених 75-річчю від заснування Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванка Боднар) в період з 12-го травня по 2-е червня проведено курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та інструкторів з фізичного виховання закладів дошкільної освіти на тему: «Інклюзивна освіта у фізичному вихованні та створення безпечного освітнього середовища».

Упродовж зазначено періоду 44 педагогічних працівники Львівщини та двоє учителів з інших областей поглибили свої знання з інклюзивного навчання, удосконалили вміння роботи з дітьми з інвалідністю, сформували навички дотримання безпечного освітнього середовища в процесі рухової діяльності.

Доцентки кафедри Алла Соловей, Наталія Сороколіт та Олена Ханікянц зосередили увагу на нормативній базі з питань інклюзивної освіти, обов’язках помічника вчителя під час навчання в інклюзивному класі, методичних рекомендаціях при проведенні уроків з дітьми, які мають інвалідність за зоровою, слуховою сенсорною системами, з вадами інтелекту та опорно-рухового апарату.

Особливу увагу приділено вимогам безпечного освітнього простору – санітарному регламенту, гігієнічним вимогам при проведенні уроків фізичної культури та спортивно-масових заходів, правилам надання першої медичної допомоги при отриманні травм та нормативним вимогам щодо розслідування нещасних випадків, які трапилися під час фізичних навантажень.

Навчальні заняття супроводжувалися жвавою дискусією, педагоги задавали різноманітні питання та отримали кваліфіковані відповіді, внаслідок чого успішно склали вихідне тестування та отримали сертифікати.

Науково-педагогічні працівники отримали цінний досвід спілкування з фахівцями-практиками, що в майбутньому дозволить внести корективи у навчальні та робочі програми навчальних дисциплін кафедри.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ