Квартет фехтувальників ЛДУФК стартує в Кубку світу сезону-2022/2023

У найближчі три дні, з 11-го по 13-е листопада, відбудуться перші етапи Кубка світу сезону-2022/2023 з фехтування на різних видах зброї. Зокрема, в естонському Таллінні та німецькому Бонні змагатимуться шпажистки і рапіристи відповідно. У складі збірних України й четверо мушкетерів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – шпажистки Ксенія Пантєлєєва і Юлія Свистіль та рапіристи Даниїл Гойда і Клод Юнес.

Представниці фехтування на шпагах відкриють новий сезон у рамках Кубку світу нового сезону-2022/2023 в столиці Естонії, де відбудеться традиційний, уже 52-й за ліком міжнародний турнір «Талліннський меч». У змаганнях, де будуть розіграні особисті та командні нагороди, візьмуть участь 275 спортсменок з 30-ти країн планети, серед яких і 12 представниць України.

Спортивну честь синьо-жовтого прапора на фехтувальних доріжках арени Kalevi Spordihall у Таллінні захищатимуть Влада Харькова, Олена Кривицька, Фейбі Бежура, Емілі Конрад, Інна Бровко, Дар’я Варфоломеєва, Анастасія Самко, Олександра Романова, Анна Максименко, Дарина Заболотна та дві випускниці кафедри фехтування, боксу і національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) нашого Університету – Ксенія Пантєлєєва і Юлія Свистіль, особистими тренерами яких є заслужені тренери України Андрій Орліковський та доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Зоряна Семеряк, які дипломи про вищу освіту також здобули у стінах нашого вишу.

Відзначимо, що у складі «синьо-жовтої» дружини в столиці Естонії змагатимуться одразу три шпажистки, які повернулися з декретної відпустки, і якщо Фейбі Бежура (на верхньому фото – зліва) вже виступала на одному турнірі минулого сезону, Ксенія Пантелеєва (на верхньому фото – справа) встигла на початку цієї осені виграти два турніри Сателіти FIE, то триразову бронзову медалістку чемпіонату світу Олену Кривицьку (на верхньому фото – по середині) ми востаннє бачили на фехтувальній доріжці офіційних змагань рівно рік тому, якраз на Кубку світу у Таллінні. Тож бажаємо усім підопічним Богдана Нікішина удачі на турнірі в столиці Естонії.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ ТУРНІРУ «ТАЛЛІНСЬКИЙ МЕЧ2022»

11 листопада, п’ятниця

Груповий етап та тур прямого вибування до T-64

12 листопада, субота

Тур прямого вибування до T-64

Фінальний блок Т-4

13 листопада, неділя
(командні змагання)

Тур прямого вибування Т-32

Поєдинок за бронзу

ФІНАЛ

Перший етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед чоловіків сезону-2022/2023 відбудеться у Німеччині в рамках традиційного міжнародного турніру «Боннський лев», у якому візьмуть участь шість представників України: Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Євген Лазаренко, Андрій Щерба та двоє представників ЛДУФК імені Івана Боберського – студент четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Даниїл Гойда та випускник Клод Юнес (на фото вище), який є капітаном національної команди.

Зауважимо, що підготовку до старту нового сезону-2022/2023 підопічні заслуженого тренера України Сергія Гаравського, який диплом про вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу, проводили в олімпійському центрі «Конча-Заспа» (на фото нижче).

Додамо, що продовжує відновлення після операції на руці та поки що не бере участь у змаганнях бронзовий призер чемпіонату світу, ще один випускник нашого Університету Ростислав Герцик. Бажаємо йому якомога швидше повернутися в стрій, а решті наших хлопців – удачі на німецькому етапі Кубка світу.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ ТУРНІРУ «БОННСЬКИЙ ЛЕВ2022»

11 листопада, п’ятниця

Груповий етап та тур прямого вибування до T-64