Квартет рапіристів ЛДУФК здобув командне «срібло» чемпіонату України з фехтування

На чемпіонаті України з фехтування у Львові розіграно комплект нагород в командній першості рапіристів серед чоловіків. Срібні медалі здобула збірна Львова, яку повністю було сформовано з представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Загалом на доріжках Універсального манежу стадіону СКІФ нашого Університету боротьбу за нагороди національного чемпіонату вели 13 квартетів чоловіків-рапіристів. Перша збірна Львова у складі студентів третього курсу кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) нашого вишу Ігоря Юріна і Даниїла Гойди, аспіранта Ростислава Герцика і випускника Клода Юнеса, завдяки першому номеру в рейтингу за підсумками особистого турніру, де Юнес, Гойда і Юрін, нагадаємо, здобули відповідно «золото», «срібло» та «бронзу», розпочала свої виступи на чвертьфінальній стадії. У зустрічі з рапіристами збірної Закарпатської області львів’яни не відчули жодних проблем, прогнозовано розгромивши суперника з рахунком 45:17.

Дещо з меншою перевагою за нанесеними уколами, але також, що називається, без адреналіну, наші мушкетери виграли і в півфінальній зустрічі з першою командою Миколаєва. Про перевагу галичан над представниками міста корабелів найкраще свідчить підсумкова перевага в рахунку у 13 уколів – 45:32. Не було особливої інтриги й в іншому півфіналі, де зустрілися перша та друга збірні Києва. Значно досвідченіші Андрій Погребняк, Богдан Пнівчук, Андрій Щерба та Дмитро Чучукало взяли гору в столичному дербі з підсумковими цифрами 45:33.

Тож у фіналі національного командного чемпіонату рапіристів, традиційно для останнього десятиліття, в очній дуелі зійшлися команди Львова і Києва. Як і прогнозували фахівці, суперники демонстрували майже однаковий рівень майстерності, а інтрига зберігалася до останнього уколу. Як не прикро для господарів турніру, в рідних стінах довести свою перевагу над принциповими суперниками зі столиці їм на звітних змаганнях не судилося. Кияни здобули перемогу з рахунком 45:42 і тим самим взяли реванш за невдачу в особистому турнірі, де на їхньому рахунку була лише «бронза» Андрія Погребняка.

На третю сходинку медального подіуму зійшла перша команда Миколаєва (Богдан Болдарев, Микита Малиновський, Владислав Скалій, Даниїл Ткач), яка в «бронзовому» протистоянні доволі впевнено, з рахунком 45:34, «переколола» другу збірну Києва.

Додамо, що шосте місце на турнірі посіла друга команда Львова, за яку виступали магістранти нашого Університету Юрій Джус та Максим Гаравський, випускник ЛДУФК Олексій Стрельцов і студент ЛДУФК Михайло Боднар.

Зазнавши поразки у чвертьфіналі від першої команди Миколаєва (35:45), вони у втішному турнірі за місця з п’ятого по восьме спочатку переконливо взяли гору над рапіристами із Закарпаття (45:27), але у заключній зустрічі поступилися шістьма уколами другій команді Миколаєва (39:45) і тим самим замкнули ТОП-6.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ