«Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів»

Вийшов друком «Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів». Видання підготував авторський колектив викладачів кафедри анатомії і фізіології нашого Університету: Станіслав Іванович Крась, Любомир Степанович Вовканич, Мирослава Яківна Гриньків, Тетяна Миколаївна Куцериб, Федір Васильович Музика.

Латинсько-англійсько-український словник анатомічних термінів / Крась С. І., Вовканич Л. С., Гриньків М. Я. [та ін.]. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2021 – 280 с.

ISBN 978-617-7336-77-7

Довідкове видання укладено на основі сучасної міжнародної анатомічної номенклатури. Словник містить основні анатомічні терміни, які використовують у курсі анатомії людини та нормальної анатомії під час підготовки фахівців із напрямів «Фізична терапія та ерготерапія», «Фізична культура» та «Фізична культура і спорт». Анатомічні терміни вказано трьома мовами з транслітерацією української термінології для іноземних студентів.

Для студентів закладів вищої освіти спортивно-фізкультурного профілю.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик