ЛДУФК – учасник першого обласного дидактико-педагогічного форуму

Департаментом освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації упродовж 6-го та 7-го жовтня було організовано та проведено перший обласний дидактико-педагогічний форум: «Новий професійний стандарт вчителя». До участі в заході організаторами було запрошено й низку викладачів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, учасниками форуму від нашого Університету були:

• декан факультету післядипломної та заочної освіти, кандидат педагогічних наук, професор Олег Сидорко;

• завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Іванна Боднар;

• професор кафедри педагогіки та психології, доктор педагогічних наук, доцент Світлана Криштанович;

• завідувач кафедри футболу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Ігор Лапичак;

• доцент кафедри теорії та методики фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, Заслужений учитель України Наталія Сороколіт.

У перший день форуму директор департаменту Олег Паска ознайомив учасників зі «Стратегією розвитку освіти Львівщини на період до 2027 року» та основними досягненнями освітньої галузі області в 2021 році. Окрім цього, під час панельної дискусії учасники мали можливість ознайомитися зі змістом «Нового Стандарту вчителя», основними векторами і викликами, пов’язаними з імплементацією стандарту та подискутувати з питань впровадження інноваційних підходів в діяльність закладів освіти.

Другий день освітньо-дидактичного форуму був присвячений проблемам реформування післядипломної освіти. Під час панельної дискусії доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого вишу Наталія Сороколіт акцентувала увагу на проблемах організації та проведення курсів підвищення кваліфікації учителів фізичної культури.

Окрім цього, учасники форуму провели майстер-класи з:

• розвитку критичного мислення;

• інформативної освіти педагогічного працівника шляхом формування власного цифрового професійного портфоліо;

• інтегрованого навчання в умовах реформи «Нова українська школа».

Позитивним моментом даного форуму є налагодження співпраці між закладами загальної середньої та вищої освіти; між закладами вищої освіти та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

По завершенні форуму усі учасники отримали сертифікати, позитивний емоційний настрій та запал до професійного зростання!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ