ЛДУФК – учасник профорієнтаційного фестивалю «Місто професій» (Фото)

Минулої суботи, 11-го вересня, у Львові, в парку імені Івана Франка відбувся традиційний профорієнтаційний фестиваль «Місто професій». У міжнародному дитячому соціальному проєкті взяли участь й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, який цього року відзначає 75-ліття свого заснування.

Упродовж заходу діти змогли спробувати себе у різних професіях. На розміщених в парку локаціях були представлені професії від державних структур та бізнесу. Активну участь у фестивалі «Місто професій» взяв факультет туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Зокрема, студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа», разом із куратором Ольгою Радзімовською, провели майстер-клас «Квіти із серветок» та ближче познайомили бажаючих дітей із професією.

Також багато дітей цікавились особливостями підготовки зі спеціальності «Туризм», «Менеджмент» та іншими спеціальностями, які можна здобути в нашому Університеті.

Батьки мали нагоду ближче поспілкуватися з деканом факультету, доцентом Володимиром Холявкою, заступником декана факультету туризму, доцентом Андрієм Кухтієм, завідувачкою кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професоркою Марією Паскою, завідувачкою кафедри економіки і менеджменту Наталією Павленчик, а також викладачами кафедр: туризму – Павлом Кучером; спортивного туризму – доцентом Романом Скабарою та Лідією Тимошенко; кафедри економіки та менеджменту – доцентом Вікторією Гуцуляк та Христиною Баранівською, дізнатися більше про навчання у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Щиро вдячні організаторам, за можливість участі ЛДУФК імені Івана Боберського у фестивалі «Місто професій»! Це було по-справжньому круто!