Легкоатлет Андрій Проценко – претендент на приз Fair Play чемпіонату світу-2022

Володарі срібної і бронзової медалей чемпіонату світу 2022 року з легкої атлетики в стрибках у висоту – Ярослава Магучіх з Дніпра та випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Проценко – претендують на нагороду Fair Play за підсумками планетарного форуму.

Українські легкоатлети Ярослава Магучіх та Андрій Проценко увійшли в число претендентів на отримання нагороди Fair Play за підсумками чемпіонату світу-2022, який відбувся в американському Юджині, повідомляє World Athletics.

У перелік кандидатів на нагороду Fair Play включено п’ять історій спортсменів, які найбільше відповідають правилам чесної гри.

«Українські стрибуни у висоту Ярослава Магучіх та Андрій Проценко продемонстрували неймовірну силу та стійкість, зумівши здобути срібну та бронзову медалі відповідно, попри величезні труднощі, з якими вони зіткнулися через нинішню ситуацію в Україні», – йдеться у заяві організації.

Зазначимо, що переможця оберуть шляхом голосування журі й вболівальників. Щоб проголосувати за свого фаворита, потрібно зробити ретвіт запису за його участі. Переможця буде оголошено на церемонії вручення нагород World Athletics Awards – 2022 у Монако наприкінці поточного року.

З повним списком кандидатів на нагороду Fair Play
за підсумками ЧС-2022 з легкої атлетики можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Нагадаємо, в активі збірної України на чемпіонаті світу-2022 з легкої атлетики, що тривав з 15-го по 24-е липня на стадіоні Hayward Field в американському місті Юджин штату Орегон, дві медалі – «срібло» Ярослави Магучіх і «бронза» Андрія Проценка в стрибках у висоту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ