Легкоатлети ЛДУФК на Чемпіонаті України-2022 з кросу здобули три медалі

Минулими вихідними, 29-го і 30-го жовтня, в Ужгороді проходив Чемпіонат України 2022 року з кросу серед спортсменів різних вікових груп. Збірна Львівської області у загальнокомандному заліку посіла шосте місце з сумою 373 очка. У змаганнях взяли участь збірні 23-ох областей і міста Київ. Загалом нагороди виборювали 267 кросменів. Команду Львівської області представляли 22 легкоатлета, серед яких й низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Представники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого Університету, виступаючи на цьогорічному національному чемпіонаті з кросу на Закарпатті, загалом здобули три нагороди – дві срібні та одну бронзову медалі.

Зокрема, срібним призером серед дорослих став випускник нашого вишу Роман Ростикус (на верхньому фото – по середині, на фото нижче – на другій позиції). Змагаючись на дистанції 2 км, він фінішував другим з результатом 6 хвилин 16 секунд.

Шостим у цьому самому забігу з результатом 6 хвилин 19 секунд завершив дистанцію Максим Караїм (на верхньому фото – зліва). Втім, додому третьокурсник факультету фізичної культури і спорту повернувся не з пустими руками. Адже у заліку серед молоді він показав другий час, тож зійшов на «срібну» сходинку медального подіуму.

Так само і серед дорослих, і серед молоді на цій же дистанції – 2 км, але в змаганнях жінок, виступала в Ужгороді й студентка четвертого курсу факультету фізичної культури і спорту Юлія Григор’єва (на верхньому фото – справа), яка фінішувала з часом 7 хвилин 51 секунда. Цей результат приніс їй бронзову медаль молодіжного чемпіонату України, а серед дорослих вона замкнула ТОП-8. Восьме місце, але серед молоді, на цій дистанції, з результатом 9 хвилин 03 секунди, посіла магістрантка факультету фізичної культури і спорту Іванна Черешньовська.

Відзначимо також виступ на звітних змаганнях на Закарпатті випускниці нашого вишу Вікторії Дуткевич (фото вище). Змагаючись на дистанції 8 км серед дорослих, вона фінішувала за крок до бронзової медалі – з результатом 31 хвилина 16 секунд посіла четверте місце.