Легкоатлети ЛДУФК на чемпіонаті України в Луцьку завоювали шість медалей

У Луцьку, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метань і штовхання ядра затишного тамтешнього стадіону «Авангард» упродовж трьох днів, з 9-го по 11-е вересня, тривали спортивні баталії чемпіонату України з легкої атлетики 2022 року. Серед учасників головного змагання національного рівня літнього сезону в складі команди Львівської області були й 24 представники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Одразу зазначимо, що з Волині додому легкоатлети «Інфізу» повернулися не з пустими руками – в їхньому активі три «золота» та три «бронзи». Зокрема, переможцем чемпіонату України у змаганнях чи з не найскладнішого в технічному плані виду легкої атлетики – десятиборстві – став першокурсник нашого Університету Владислав Резніченко (на фото нижче). Титул чемпіона та золоту медаль йому принесла сума 5657 очок!

На найвищу сходинку медального подіуму зійшла й випускниця Вікторія Хамула, якій не було рівних в секторі для стрибків у довжину. У своїй найкращій спробі вона показала результат 6 м 01 см.

Із золотою нагородою повернувся додому ще один випускник нашого вишу Роман Ростикус (на фото нижче – №541), який першим перетнув фінішну лінію у бігу на дистанції 3000 метрів з перешкодами – 9 хвилин 01,10 секунди. Мав він гарний шанс оформити й медальний «дубль». На превеликий жаль, не судилося: у фіналі бігу на 1500 метрів Роман показав четвертий результат – 3 хвилини 51,41 секунди.

Бронзовим призером чемпіонату України став студент четвертого курсу Максим Андрухів (на фото вгорі), який посів третє місце у фіналі бігу на 110 метрів з бар’єрами з результатом 14,72 секунди. Третьою фінішувала й Вікторія Дуткевич (на фото нижче – поряд з Романом Ростикусом), яка дистанцію 3000 метрів з перешкодами подолала за 10 хвилин 53,24 секунди. На «бронзову» сходинку медального подіуму зійшов і випускник нашого Університету Дмитро Шеремет, який у своїй найкращій спробі метнув спис на 62 м 82 см.

За крок від трійки призерів завершила свій виступ у фіналі турніру зі стрибків у висоту магістрантка Ілона Заскалько – 170 см. У цьому ж секторі, але в змаганнях серед чоловіків, випускник кафедри легкої атлетики Вадим Кравчук з результатом 200 см замкнув ТОП-5.

П’ятою фінішувала в чоловічій естафеті 4х400 метрів збірна команда Львівської області, в складі якої разом з Юрієм Васічкіним – вихованцем КДЮСШ імені Юрія Кутенка, виступали троє представників нашого Університету – студент четвертого курсу Віктор Мончук, випускник Олександр Охрімчук та першокурсник Руслан Реган. Результат нашого квартету – 3 хвилини 30,47 секунди.

Так само п’ятий рядок у підсумковому протоколі посіла випускниця нашого вишу Марія-Анастасія Шабля, яка у своїй найкращій спробі турніру з потрійного стрибка приземлилася на позначці 12 м 08 см. До ТОП-5 у фіналі бігу на дистанції 800 метрів з результатом 2 хвилини 15,50 секунди пробилася також студентка четвертого курсу Юлія Григор’єва, яка окрім того, стала шостою в бігу на 400 метрів з бар’єрами – 1 хвилина 06,24 секунди. Аналогічне, шосте місце посіла і випускниця Христина Бойчук. У своїй найкращій спробі змагань в секторі для штовханні ядра вона показала результат – 11 м 58 см.

На сьомій позиції з результатом 35 м 29 см завершив турнір з метання диску студент третього курсу Віктор Горєлов, а другокурсник Іван Муха посів восьме місце у метанні спису – 52 м 27 см. Дев’яті місця посіли студент четвертого курсу Олександр Репало – в стрибках у висоту (195 см), третьокурсник Максим Караїм – у бігу на дистанції 1500 метрів (4 хвилини 00,41 секунди) та магістрант Станіслав Козак – у бігу на 3000 метрів з перешкодами (10 хвилин 12,21 секунди).