Легкоатлети ЛДУФК здобули 11 нагород Кубку України-2022, який приймав стадіон СКІФ

Студенти та випускники кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського успішно виступили на Кубку України 2022 року, який відбувся у Львові, на стадіоні СКІФ нашого вишу. В їхньому доробку 11 медалей – шість золотих, три срібні та дві бронзові.

У змаганнях Кубка України 2022 року, що тривали упродовж двох днів на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метань і штовхання стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, загалом брало участь близько 300 спортсменів з усієї України. За почесні нагороди вели боротьбу представники Королеви спорту з 25-ти команд 24-ох областей та міста Києва.

Збірна команда Львівської області налічувала 36 атлетів, з яких 23 – студенти та випускники нашого Університету, які в підсумку загалом продемонстрували доволі хороші результати.

Зокрема, п’ятеро з них (одна з цього квінтету двічі) на церемонії нагородження зійшли на найвищу сходинку медального подіуму:

Аліна Лістунова (на фото вгорі)
    стрибки у довжину та потрійний стрибок

Руслан Кльоз – біг на 400 м з бар’єрами
Роман Ростикус – біг на 1500 м
Дмитро Шеремет – метання спису
Ілона Заскалько (на фото внизу) – стрибки у висоту

Друге місце та срібну медаль вибороли
:

Максим Андрухів (на фото внизу – третій справа у зеленій майці)
    біг на 110 м з бар’єрами

Роман Ростикус – біг на 5000 м
Христина Бойчук – штовхання ядра

Третій рядок у фінішному протоколі й «бронзу» здобули
:

Марія-Анастасія Шабля – потрійний стрибок
Ганна Яблонська – метання спису

За крок до п’єдесталу пошани (четверте місце) завершили змагання Іван Муха, який змагався в секторі для метання спису, Марія-Анастасія Шабля в стрибках у довжину та Даниїл Гнатів (на фото внизу) у бігу на дистанції 800 метрів.

Додамо, що викладачі кафедри легкої атлетики нашого Університету брали активну участь в організації і суддівстві змагань. А старший викладач кафедри Василь Західний був безпосереднім керівником змагань.