Лекція для здобувачів другого магістерського рівня від Владислава Вавілова

У середу, 14-го вересня, у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського для здобувачів другого магістерського рівня була проведена відкрита лекція Владислава Вавілова – бізнес-експерта, який більш, ніж 15 років спеціалізується на консультуванні питань організації бізнесу та управління у сфері фітнесу, спа й салонів краси.

Лекція відбулася в контексті навчального курс-тренінгу «HR менеджмент» для здобувачів другого (магістерського) рівня.

Організатор заходу – кафедра економіки та менеджменту (завідувач – професор, доктор економічних наук Наталія Павленчик) нашого Університету.

Владислав Вавілов у ході лекції озвучив учасникам своє баченням концепції фітнес клубу, ідеї щодо вдосконалення правового регулювання даної індустрії.

Також пан Владислав поділився деякими порадами зі своїх книг, які допомагають бізнесу просувати свої послуги на ринку, успішно й динамічно розвиватися.

Студенти, здобувачі та викладачі, що були присутні на лекції, відзначили її пізнавальну та практичну цінність, були активними та ініціативними.

Дякуємо всім за гарну роботу! І очікуємо подальшої плідної співпраці з паном Владиславом.