Лекція «Основи пароконвектоматів: їх функції та роль на кухні закладів ресторанного господарства»

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського запрошує на онлайн-лекцію Сергія Пастуха – бренд-шефа компанії Maresto. Тема доповіді «Основи пароконвектоматів: їх функції та роль на кухні закладів ресторанного господарства».

Захід відбудеться в онлайн-режимі у понеділок, 14-го листопада 2022 року. Початок – о 10:45.

Організатор заходу – кафедра готельно-ресторанного бізнесу (завідувач – професор Паска Марія) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Спікер лекції – бренд-шеф компанії Maresto Сергій Пастух, який навчає кухарів працювати з професійним обладнанням та знає все про кулінарні інновації.

Партнер заходу – компанія Maresto, найбільший імпортер професійного обладнання для закладів громадського харчування в Україні.

Maresto знається на тонкощах побудови гастробізнесу та допомагає закладам успішно розвиватися вже понад два десятки років.

Join Zoom Meeting

Meeting ID