«Львів» і «Рух» на «Арені Львів» у перенесеній грі 18-го туру УПЛ сильнішого не виявили

Напередодні, 28-го квітня, було зіграно два перенесені поєдинки 30-го за ліком чемпіонату України з футболу сезону-2020/2021 за участю 14-ти клубів Прем’єр-ліги, в складах десяти з яких грають студенти і випускники кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в «Олександрії», «Маріуполі» та «Руху» головними тренерами працюють відповідно Володимир Шаран, Остап Маркевич та Іван Федик, які вищу освіту також здобули у нашому виші.

У середу, 28-го квітня, відбулися два перенесені поєдинки чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги. У матчі 10-го туру донецький «Олімпік» у Чернігові в протистоянні із луганською «Зорею» перервав свою серію з 11-ти матчів без перемог. Востаннє «олімпійці» вигравали в чемпіонаті ще 6-го грудня минулого року.

Зазначимо, що звитяга над «Зорею» стала для донецької команди першою під керівництвом головного тренера Юрія Калітвінцева. Із 31-ї хвилини номінальні господарі грали в більшості після вилучення голкіпера «Зорі» Васіля.

Усі голи було забито в другому таймі. При цьому луганчани зусиллями Громова забили гол у рівних складах, але після перегляду VAR головний арбітр зустрічі Микола Балакін взяття воріт відмінив. А вже у чисельній більшості двічі забивали «олімпійці». Після результативних передач випускника нашого Університету Лебеденка влучними ударами послідовно відзначилися Бабенко та Тейшейра. «Зоря» спромоглася відіграти лише один м’яч – у компенсований час рахунок до мінімуму (2:1) скоротив Сайядманеш. Та на те, аби врятувати гру в луганчан часу вже не було.

Ще один матч, який не відбувся вчасно у 18-му турі, приніс нічийний результат у зустрічі двох львівських колективів на «Арені Львів». І тут також не обійшлося без скасованого голу. Нападник «Руху» Борячук забив за рахунку 0:0, але арбітр зафіксував фол в атаці. А на 33-й хвилині забив уже «Львів» і цього разу все було в рамках правил. Цікаво, що у складі «містян» відзначився Ернест, який до своєї нинішньої команди перебрався саме з «Руху».

«Жовто-чорні» відігралися на 54-й хвилині: захисник «Львова» Бусько, який вищу освіту здобув у нашому виші, необачно у власному штрафному майданчику зіграв рукою і арбітр Денис Шурман вказав на точку. Нападник «Руху» Кондраков, виконуючи вирок, розвів голкіпера номінальних господарів Ільющенкова та круглого по різних кутах. 1:1 – друга нічия у суперництві «Львова» та «Руху» в поточному сезоні Прем’єр-ліги.

ФУТБОЛ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА-2020/2021

Матч 10-го туру

«Олімпік» – «Зоря» – 2:1 (0:0)
Голи: Бабенко, 53, Тейшейра, 72 – Сайядманеш, 90+2.

Матч 18-го туру

«Львів» – «Рух» – 1:1 (1:0)
Голи: Ернест, 33 – Кондраков, 54 (пенальті).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 23-го ТУРУ