«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» фінішувала шостою у волейбольній Вищій лізі-2020/2021

Волейбольна команда жіночої Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у фінальному турі за місця з п’ятого по восьме й у підсумку фінішувала на шостій позиції сезону-2020/2021.

Нагадаємо, що «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» на першому етапі чемпіонату до останнього вела боротьбу за потрапляння у головний «Фінал чотирьох». Але, на жаль, дуже несвоєчасно до шпиталю був змушений звернутися головний тренер нашої команди Василь Ковцун. І хоча дівчата без свого «батька-тренера» здобули кілька важливих перемог, однієї звитяги у заключних поєдинках з лідерами «Поліссям-2» (Житомир) і «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) львів’янкам забракло, аби продовжити змагатися за нагороди.

До слова, дві вищезгадані команди із Житомира та Вінниці зрештою таки вибороли перепустки у Суперлігу України на наступний сезон.

Щодо «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», то на вирішальний тур за місця з п’ятого по восьме команда вирушила до Рівного й взяла своє – обіграла «Київську область-Спортліцей» (Біла Церква) – 3:0 (25:14, 25:21, 25:21) та «Буковинку-ДЮСШ №4» (Чернівці) – 3:1 (25:27, 25:22, 25:22, 25:22).

У поєдинку із господарками «Реґіною-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», яких згідно із регламентом мають право підсилити волейболістки з основної команди Суперліги, шансів було небагато. У підсумку, «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» поступилася – 0:3 (22:25, 20:25, 15:25) й посіла шосте підсумкове місце сезону-2020/2021. «Київська область-Спортліцей» – сьома, а «Буковинка-ДЮСШ №4» – восьма.

Додамо, що заключні поєдинки сезону-2020/2021 «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» грала у такому складі: Юліана Денис (І курс ФФКіС), Ірина Деленько (ІІ курс ФПО), Ольга Демчук (ІІІ курс ФФКіС), Сусанна Сибінська (ІV курс ФФКіС), Наталія Гончар (V курс ФТ – капітан команди), Діана Лужецька (V курс ФФКіС), випускниці ЛДУФК Анастасія Коваль та Ірина Лис, а також Соломія Рибай (ІV курс факультету прикладної математики ЛНУ імені Івана Франка) і Ванесса-Віолета Лозова. Головний тренер – завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, доцент Василь Ковцун.

На жаль під час підготовки до фінального туру захворіла гравець основного складу команди Наталія Грищенко (IV курс ФТ).