«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» фінішувала шостою у волейбольній Вищій лізі-2020/2021

Волейбольна команда жіночої Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків сформована зі студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у фінальному турі за місця з п’ятого по восьме й у підсумку фінішувала на шостій позиції сезону-2020/2021.

Нагадаємо, що «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» на першому етапі чемпіонату до останнього вела боротьбу за потрапляння у головний «Фінал чотирьох». Але, на жаль, дуже несвоєчасно до шпиталю був змушений звернутися головний тренер нашої команди Василь Ковцун. І хоча дівчата без свого «батька-тренера» здобули кілька важливих перемог, однієї звитяги у заключних поєдинках з лідерами «Поліссям-2» (Житомир) і «Білозгар-Медуніверситет» (Вінниця) львів’янкам забракло, аби продовжити змагатися за нагороди.

До слова, дві вищезгадані команди із Житомира та Вінниці зрештою таки вибороли перепустки у Суперлігу України на наступний сезон.

Щодо «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», то на вирішальний тур за місця з п’ятого по восьме команда вирушила до Рівного й взяла своє – обіграла «Київську область-Спортліцей» (Біла Церква) – 3:0 (25:14, 25:21, 25:21) та «Буковинку-ДЮСШ №4» (Чернівці) – 3:1 (25:27, 25:22, 25:22, 25:22).

У поєдинку із господарками «Реґіною-2-КЛІСП-ОСДЮСШОР», яких згідно із регламентом мають право підсилити волейболістки з основної команди Суперліги, шансів було небагато. У підсумку, «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» поступилася – 0:3 (22:25, 20:25, 15:25) й посіла шосте підсумкове місце сезону-2020/2021. «Київська область-Спортліцей» – сьома, а «Буковинка-ДЮСШ №4» – восьма.

Додамо, що заключні поєдинки сезону-2020/2021 «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» грала у такому складі: Юліана Денис (І курс ФФКіС), Ірина Деленько (ІІ курс ФПО), Ольга Демчук (ІІІ курс ФФКіС), Сусанна Сибінська (ІV курс ФФКіС), Наталія Гончар (V курс ФТ – капітан команди), Діана Лужецька (V курс ФФКіС), випускниці ЛДУФК Анастасія Коваль та Ірина Лис, а також Соломія Рибай (ІV курс факультету прикладної математики ЛНУ імені Івана Франка) і Ванесса-Віолета Лозова. Головний тренер – завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, доцент Василь Ковцун.

На жаль під час підготовки до фінального туру захворіла гравець основного складу команди Наталія Грищенко (IV курс ФТ).

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ