«Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського»

З нагоди святкування 75-річчя нашого Університету вийшов друком інформаційно-рекламний проспект «Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського».

• Видання складається з української та англійської частин.

• Лаконічний текст доповнено QR-кодами, які дають можливість переходити за посиланням й отримувати щоразу найновішу інформацію про наш Університет, новини у сфері навчальної, наукової, видавничої та спортивної діяльності вишу, а також про унікальні пам’ятки Львова як міста спорту.

• Універсальність видання дає змогу тривалий час використовувати його як іміджевий сувенір для гостей нашого Університету під час проведення найрізноманітніших наукових, спортивних, культурно-мистецьких заходів.

• Завдяки компактному формату його зручно брати як подарунок у відрядження в Україні та за кордон.

• Також проспект може бути використаний під час проведення Дня відкритих дверей для презентації майбутнім абітурієнтам акредитованих спеціальностей та освітніх програм.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс