Майстер-клас: «Інноваційний урок, як засіб професійного зростання» (Відео)

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 19-го квітня, проведено четвертий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

В рамках навчальної дисципліни «Теорія і методика фізичної культури» та відповідно до запланованих майстер-класів творчої майстерні учителів фізичної культури, проведено зустріч студентів ІІ курсу з двічі лауреатом ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу – 2014 та 2019 рр.», учителем фізичної культури І категорії Соснівського ліцею №3 м. Червоноград – Фоменко Марією Володимирівною.

З майбутніми колегами Марія Володимирівна провела он-лайн майстер-клас на тему «Інноваційний урок, як засіб професійного зростання вчителя фізичної культури», де розповіла про підготовку та участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу, метою якого було:

• піднесення ролі фізичного виховання;

• виявлення творчих вчителів фізичної культури;

• підвищення рівня професійної майстерності;

• сприяння розвитку шкільного футболу та популяризації здорового способу життя.

Вчителька акцентувала увагу на тому, що для професійного зростання та формування передового педагогічного досвіду, кожний вчитель має обрати проблему педагогічної діяльності. Для Марії Володимирівни це «Мотивація учнів до занять фізичною культурою, ведення здорового способу життя засобами інноваційних технологій». Вагомого значення при цьому набуває конкурс з перевірки фахової майстерності «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», участь в якому дає можливість проаналізувати власний педагогічний досвід, побачити ті нововведення, які є у досвіді роботи в інших учасників, запровадити родзинки колег у власний досвід роботи. Під час цього конкурсу учителі фізичної культури демонструють не лише професійні знання, вміння та навички, а розкривають власну творчість та креатив. Інноваційні уроки фізичної культури завжди супроводжуються позитивними емоціями, високим рівнем співпраці учнів з учителем, що в свою чергу позитивно впливає на збільшення інтересу школярів до фізичної культури, мотивації до рухової активності та фізичного вдосконалення.

Варто зазначити, що у цьому навчальному році вичерпано календар проведення спільних заходів кращих учителів фізичної культури Львівщини з нашими студентами. Творча майстерня учителя фізичної культури продовжить свою роботу в наступному навчальному році!

Щиро дякуємо нашим випускникам за співпрацю та бажаємо їм подальшого педагогічного зростання й успіхів!

Закликаємо студентів висловлювати свої думки, щодо проведення подібних заходів кафедрі теорії та методики фізичної культури.