Майстер-клас учителя фізкультури – військово-практична гра «Сокіл» («Джура») (Відео)

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професор Іванна Боднар) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у понеділок, 12-го квітня, було проведено другий онлайн майстер-клас «Творчої майстерні вчителя фізичної культури».

У рамках навчальної дисципліни «Теорія та методика фізичної культури» та відповідно до запланованих майстер-класів творчої майстерні учителів фізичної культури, проведено зустріч студентів ІІІ курсу з переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» та лауреатом ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» – Бойсин Галиною Богданівною, учителем фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії, «учителем-методистом» НВК «Станківський ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ» Стрийського району.

Галина Богданівна поділилася досвідом з майбутніми колегами щодо особливостей організації та проведення військово-патріотичного виховання в школі. Вона провела майстер-клас на тему: «Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») як базова система національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Студенти мали можливість ознайомитися з метою гри, яка полягає в свідомому опануванні геройськими, лицарськими, гуманними і демократичними традиціями українського народу, сформованими на засадах козацького світогляду, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей та здорового способу життя; виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної держави в дусі відданості Україні та її народу; підготовки молоді до творчої праці, військової служби та захисту України.

Окрім цього, п. Галина ознайомила з програмою Всеукраїнського заходу: козацько-туристської смуги перешкод, козацьких перегонів, ігор на дужання (силу), де учні мають показати свій високий рівень фізичної підготовленості; стрільби з пневматичної зброї; навичок надання першої домедичної допомоги потерпілим; нічної стійки, де учасники гри патрулюють табір. Учителька зазначала, що проведення таких заходів вимагає від учасників як фізичного так і духовного гарту.

Варто зазначити, що військово-патріотичне виховання в школі
має декілька напрямів
:

• історично-державницький (День Збройних Сил України, Революція на граніті, Вшанування пам’яті голодомору, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, квест до «Дня захисника України»);

• туристично-краєзнавчий (шкільні туристичні змагання);

• військовий (вогнева підготовка – стрільба з пневматичної зброї, рятівник (перша методична підготовка), впоряд (стройова підготовка);

• спортивний (смуга перешкод, змагання на силову придатність);

• волонтерський («Добре діло») та естетичний (мистецький «Козацька Ватра»);

• козацький вишкіл (шкільний рівень «Родяни», районний рівень «Джура» та Всеукраїнський рівень).

І до організації, підготовки та проведення всіх цих заходів залучають саме учителя фізичної культури. Галина Богданівна зазначила, що команда її школа посіла ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях та стала обличчям шкільного підручника «Захист Вітчизни».

Даний захід проведений в рамках лекційного заняття «Планування у фізичному вихованні», що передбачає як планування урочних так і позаурочних форм фізичного виховання в школі.

Додамо, що наступний, третій за ліком майстер-клас буде проведено у четвер, 15-го квітня, о 10:30 з головою методичного об’єднання учителів фізичної культури Франківського району м. Львова Галиною Федорівною Колотело, яка розкриє нашим студентам особливості планування та проведення методичного супроводу предмету.

Запрошуємо приєднуватися до участі
в заході усіх охочих!

us04web.zoom.us/j/78550680674?pwd=U2FsbzZCNlEzR2k4QUxxQTJjWE9Xdz09#success

ID:
785 5068 0674

Пароль:
1234567890

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ