Марія Паска – у «ТОП-100 успішних жінок Львівщини»

У понеділок, 17-го травня, відбулась урочиста церемонія нагородження відповідно регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини», на якій поважні львів’яни зібрались, щоб подякувати жінкам, які творять добро заради суспільства!

Номінації регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини» це – «Лідери думок», «Державні службовці та політики», «Медицина», «Освіта, коучинг та партнерство», «Бізнес лідер», «Право і юриспруденція», «Жінка – берегиня роду», «Бізнес, фінанси та підприємництво», «Блогерство та медіа», «Культура і мистецтво», «Суспільні справи та волонтери», «Соціальний бізнес», «Індустрія краси та моди».

З вітальним словом на заході виступили: очільник Львівської Обласної Державної Адміністрації – Максим Козицький та Роман Кравчик – всечесніший митрофорний протоієрей, настоятель собору Святого Юрія – побажав, шляхетним берегиням міцного здоров’я та божої благодаті.

Лауреатом регіонального рейтингу «ТОП-100 успішних жінок Львівщини» у номінації «Освіта, коучинг та партнерство» стала завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, професорка Марія Паска.

Цей проект є вкрай важливим, зокрема для покоління, що підростає, оскільки формує у свідомості молоді гідний наслідування образ Великої Жінки України. Власне тому молоді варто показати історії видатних жінок, що знайшли себе й саме тим прославилися як в Україні, так і за кордоном.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ