Марина Кирик – бронзовий призер чемпіонату України з триатлону

У Мелітополі Запорізької області в неділю, 25-го квітня, завершився чемпіонат України 2021 року з триатлону. Бронзову медаль у змаганнях жінок виборола Марина Кирик – випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

23-річна Марина Кирик лідирувала за підсумками змагання на плавальному сегменті – у своєму найсильнішому виді. Але після зв’язки вело + біг її випередили Маргарита Крилова з Донеччини і киянка Дарина Москаленко.

Зазначимо, що для Марини Кирик це друга медаль чемпіонатів України, яку вона здобула цього місяця. Нагадаємо, 11-го квітня львів’янка виборола «срібло» на домашньому чемпіонаті України, поступившись першістю іншій львів’янці Софії Приймі, яка диплом про вищу освіту також здобула у стінах ЛДУФК.

А між цими стартами – 18-го квітня – Марина Кирик виступила в іспанській Мелільї на етапі Кубка Європи з триатлону, де посіла 55-е місце серед 69-ти учасниць.

Додамо, що для Марини Кирик турнір в Іспанії був дебютним стартом у кар’єрі на Кубку Європи.