Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Економіка бізнесу»

Магістрантка факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марта Андрусяк посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

У Поліському національному університеті (м. Житомир), у форматі підсумкової науково-практичної конференції, 21-го квітня завершився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

Для участі в заключному етапі конкурсу серед авторів 180-ти студентських наукових робіт із 72-ох закладів вищої освіти України, було відібрано 57 кращих учасників. Серед них і студентка останнього року навчання магістратури факультету туризму нашого Університету Марта Андрусяк (науковий керівник – доцент кафедри інформатики та кінезіології, кандидат економічних наук, доцент Анатолій Павленчик).

За результатами захисту свого наукового дослідження на тему «Розвиток малого бізнесу в галузі туризму на регіональному рівні» Марта Андрусяк здобула друге місце і відповідно була нагороджена дипломом ІІ ступеня.

Тож вітаємо з вагомим науковим здобутком нашу красуню-студентку та її наукового керівника – кандидата економічних наук, доцента Анатолія Павленчика і бажаємо їм нових творчих здобутків!