Медальний врожай студентів ЛДУФК на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

На чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, що проходить цими днями у місті Коломия Івано-Франківської області збірна команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вкотре продемонструвала чудові індивідуальні результати.

Першими у змагальну боротьбу вступили дівчата та юніорки. За результатами виступів у першому потоці призерками та переможницями серед дівчат стали:

• Мирослава Кошелик (12 ФКіС) – третє місце у ваговій категорії до 57 кг з результатом 267,5 кг;

• Дарія Іськів (51 ФКіС) – встановила два рекорди України у жимі лежачи та сумі триборства й виборола перше місце у ваговій категорії до 69 кг з результатом 385 кг;

• Вікторія Костюк (25 ФКіС) – третє місце у тязі становій у ваговій категорії до 63 кг з результатом 132,5 кг;

Додамо, що Дарія Іськів також виборола перемогу в абсолютній першості серед юніорок.

Наступними в боротьбу вступили юнаки. Чемпіоном України у ваговій категорії до 83 кг та в абсолютній першості став студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту Косик Остап з результатом 610 кг.

Менш результативними були виступити Олександра Дороти (12 ФКіС), який посів сьоме місце та Юрія Кушніра (15 ФКіС) – дев’яте місце.

У змаганнях серед юніорів найсильнішим в абсолютній першості та у ваговій категорії до 105 кг став магістрант, майстер спорту міжнародного класу Олександр Гангур з сумою триборства 732,5 кг.

Другокурсник факультету педагогічної освіти Богдан Баламут у ваговій категорії до 74 кг посів сьому сходинку.

Студент факультету післядипломної та заочної освіти Андрій Дорота завоював «срібло» у ваговій категорії до 83 кг в жимі лежачи з результатом 142,5 кг та «бронзу» в тязі становій з результатом 595 кг.

Четвертокурсник факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту Андрій Деткопосів друге місце у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 800 кг. А студент п’ятого курсу факультету фізичної культури і спорту Логвін Віктор завоював третє місце у ваговій категорії до 93 кг у присіданнях з результатом 225 кг, жимі лежачи з результатом 150 кг, тязі становій з результатом 232,5 кг.

За результатами звітних змагань Дарія Іськів, Андрій Детко та Олександр Гангур увійшли до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті світу-2021 з класичного пауерліфтингу, що відбудеться з 23-го вересня по 3-є жовтня поточного року в столиці Білорусі Мінську.