Микола Линдюк – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Фізичне виховання»

Згідно результатів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Фізична культура і спорт» спеціалізація «Фізичне виховання» диплом першого ступеня отримав студент факультету педагогічної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Микола Линдюк.

Конкурс проводився на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM 22-го і 23-го квітня поточного року.

З-поміж 39-ти наукових студентських робіт наукове дослідження Миколи Линдюка «Планета БАСКЕТ» отримало загальний середній бал – 87,19. Науковий керівник – доцент кафедри теорії і методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ярошик Марта Ярославівна.

Вітаємо Миколу та його наукового керівника зі здобутками та зичимо нових перемог! Додамо, що у Марти Ярославівни сьогодні День народження, з чим ми її вітаємо і бажаємо здоров'я, щастя та нових педагогічних успіхів і наукових звершень!