Михайло Линець нагороджений «Знаком пошани» Мінмолоді і спорту України

Професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат педагогічних наук Михайло Линець нагороджений заохочувальною відзнакою Міністерства молоді та спорту України «Знак пошани».

Михайло Линець у 1966 році поступив на навчання на заочний факультет Львівського державного тоді ще інституту фізичної культури. Отримавши у 1970 році диплом про вищу освіту, з 1971 року почав працювати у нашому виші. За півстоліття пройшов шлях від викладача кафедри теорії, методики, історії і організації фізичної культури до професора кафедри теорії спорту та фізичної культури, захистив кандидатську дисертацію. У 2018 році йому присвоєно звання Почесний професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Михайло Михайлович підготував 11 кандидатів наук з фізичного виховання та спорту, близько 20 магістрів з олімпійського професійного спорту, понад 20 переможців і призерів Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та Всеукраїнських студентських олімпіад у галузі фізичної культури і спорту. Є автором/співавтором 150-ти наукових і методичних праць.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Михайла Михайловича з відзнакою Міністерства молоді та спорту України і бажають йому міцного здоров’я, щастя й успіхів у викладацькій діяльності та нових звершень у науковій роботі!