Міжнародна мобільність Еразмус+ на кафедрі ФТіЕТ ЛДУФК (Фото)

Лектор, пан Густав Войцік з факультету наук про здоров’я / кафедри фізіотерапії Державної вищої школи імені Папи Римського Івана Павла ІІ у м. Бяла-Підляска (Польща) взяв участь у Міжнародній мобільності персоналу для викладання в рамках програми Еразмус+: Міжнародна Кредитна мобільність персоналу між країнами програмами та країнами-партнерами (KA 107) з 7-го по 9-е липня 2020/2021 навчального року.

Метою цієї мобільності є підвищення професійних (дидактичних) компетенцій, підвищення міжкультурної обізнаності та налагодження наукової співпраці.

Під час перебування викладача Державної вищої школи імені Папи Римського Івана Павла ІІ у м. Бяла-Підляска в ЛДУФК імені Івана Боберського відбулися зустрічі з керівником факультету фізичної терапії та ерготерапії, доктором Мирославою Данилевич, завідувачем кафедри фізичної терапії та ерготерапії Любов Ціж, начальником відділу міжнародних зв’язків  Лілією Бедрій-Ферцак, студентами, аспірантами та здобувачами. Лектор, Густав Войцік презентував Державну вищу школу імені Івана Павла ІІ в ЛДУФК.

У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПЕРЕБУВАННЯ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ ТАКІ ЛЕКЦІЇ:

• «Анатомічні основи інтерпретації зображень хребта» – 3 години

• «Вибрані захворювання хребта у візуалізації» – 3 години

• «Будова та функція хребта при рентгенографії» – 2 години

Також, відбувся міжкультурний обмін, лектор був ознайомлений з визначними туристичними пам’ятками Львова, Туристичним інформаційним центром. При цьому особлива увага приділялась інформації про туристичний бізнес, фізичному вихованню, фізіотерапії та інтернаціоналізації.