На чемпіонаті України з пауерліфтингу студенти ЛДУФК завоювали шість медалей

На чемпіонаті України-2021 з пауерліфтингу у вправах класичного жиму лежачи та жиму лежачи, що розпочався 3-го квітня, а завершується сьогодні, 9-го квітня, у місті Хмельницький, збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського вкотре продемонструвала чудові результати. У нашій команді змагалися дев’ять студентів – шестеро з них повертаються додому з медалями.

Феноменальні результати продемонстрували наші чарівні дівчата. У ваговій категорії до 69 кг майстер спорту України, магістрантка Дарія Іськів виборола перше місце з результатом 95 кг, що дозволило їй увійти до складу національної збірної команди України для участі у чемпіонаті світу-2021 з класичного жиму лежачи, який з 21-го по 31-е жовтня прийматиме м. Алмати (Казахстан). А студентка другого курсу цього факультету Вікторія Костюк, змагаючись у ваговій категорії до 63 кг, посіла третє місце з результатом 65 кг.

Серед представників сильної статі найбільш успішними були виступи майстра спорту, магістранта факультету фізичної культури та спорту Віктора Логвіна, який виборов титул чемпіона України у ваговій категорії до 105 кг з результатом 165 кг.

Студент першого курсу факультету фізичної культури та спорту Остап Косик, який виступав у ваговій категорії до 74 кг,завоював срібну нагороду з результатом 135 кг. А майстер спорту, студент четвертого курсу цього факультету Андрій Детко став бронзовим призером у ваговій категорії понад 120 кг з результатом 140 кг.

На третю сходинку медального подіуму зійшов й студент третього курсу факультету фізичної культури та спорту Олександр Посенко – в змаганнях з жиму лежачи у ваговій категорії до 93 кг він показав результат 182,5 кг.

Менш вдалими були дебютні виступи на чемпіонаті України студента другого курсу факультету фізичної культури та спорту Олександра Залєсова (четверте місце з результатом 130 кг) та студентів першого курсу цього факультету Юрія Кушніра (шосте місце з результатом 95 кг) та Олександра Дороти (четверте місце з результатом 115 кг).