На стадіоні СКІФ ЛДУФК завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів (Фото)

На стадіоні СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся Командний чемпіонат України-2021 з легкої атлетики серед юніорів вікової категорії U-20, у якому змагалися збірні 25-ти областей та міста Київ. Загальна кількість учасників – 444 атлети.

Гостями на урочистій церемонії відкриття змагань були: головний тренер національної збірної команди України з легкої атлетики В’ячеслав Тиртишник, генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Іоланта Хропач, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, керівник Школи вищої спортивної майстерності Уляна Штангрет, депутат Львівської Обласної ради Іван Собко, директор Львівського фахового коледжу спорту Степан Родак, відповідальний за спортивну роботу в нашому Університеті Володимир Левків та проректор з адміністративно-господарської роботи ЛДУФК Ірина Оленич.

Збірна команда Львівської області, в складі якої виступали й студенти кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого вишу, посіла 11-е місце, набравши 374 очка.

Бронзову нагороду в стрибках у висоту з особистим досягненням – 204 см – здобув другокурсник факультету фізичної культури таспорту Олександр Репало (на фото вгорі). У бігу на 100 м, встановивши особисте досягнення – 12,27 секунди, п’яте місце посіла студентка першого курсу факультету педагогічної освіти Наталія Страп (на фото внизу).

Жіноча естафетна команда у бігу 4х100 м посіла шосте місце. У складі квартету почергово на етапах виступали Валентина Редей (І курс ФКіС), Наталія Страп (І курс ФПО), Анастасія Герус (І курс ФКіС) (на фото внизу), Аліна Лістунова (1 курс ФКіС).

Студентка другого курсу факультету педагогічної освітиЄлизавета Лата у секторі для стрибків у висоту посіла шосте місце, а першокурсник факультету фізичної культури таспорту Максим Плетеня показав сьомий результат у метанні списа. ТОП-8 замкнули Софія Кінаш у бігу на 400 метрів з бар’єрами та Вікторія Мороз – у метанні списа.

З нагоди 75-річчя ЛДУФК депутату Львівської Обласної ради Івану Собку було вручено енциклопедію «Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у персоналіях (1946–2021 рр.)».

А старшого викладача кафедри легкої атлетики ЛДУФК Віктора Прокопенка було відзначено Подякою ФЛАУ (Федерації легкої атлетики України) за вагомий внесок у розвиток легкої атлетики України, сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди 70-річчя від дня народження.