«Національна асамблея людей з інвалідністю України» відзначила Подяками викладачів ЛДУФК

За багаторічну плідну діяльність з підготовки фахівців з реабілітації для осіб з інвалідністю, розвиток рекреаційного спорту для неповносправних, високий професіоналізм та з нагоди 75-річчя Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, «Національна асамблея людей з інвалідністю України» відзначила Подяками чотирьох викладачів кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого Університету – в.о. завідувача кафедрою Любов Ціж, професорів Катерину Тимрук-Скоропад і Андрія Вовканича та доцента Ольгу Бас.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Любов Михайлівну, Катерину Анатоліївну, Андрія Степановича та Ольгу Андріївну з відзнаками «Національної асамблеї людей з інвалідністю України» та бажають їм міцного здоров’я, щастя і нових успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та науковій роботі.