Нагороду Дмитра Сосновського продали на аукціоні за 35000 гривень

Завершився черговий благодійний аукціон на підтримку українських військових, які постраждали під час бойових дій проти російсько-фашистських окупантів. Цього разу лот для аукціону передав один з найвідоміших випускників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслужений тренер України Дмитро Сосновський.

Багаторічний керманич національної збірної України з боксу Дмитро Сосновський виставив на продаж свою унікальну відзнаку – нагороду найкращого тренера світу 2011 року за версією Міжнародної федерації аматорського боксу (AIBA).

Як повідомив на своїй сторінці у соцмережі легендарний львівський боксер, срібний призер Олімпіади-2000 в Сіднеї, чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA (2008–2009) Андрій Котельник, який вищу освіту здобув також у стінах нашого Університету, нагороду було продано за 35000 гривень. Усі кошти перерахують для наших захисників, які отримали травми під час бойових дій.

Переможцем аукціону стала мережа студій краси преміум сегменту Martelle-studio. А приємним сюрпризом стало те, що директорка мережі Юлія Купяк вирішила зробити благородний вчинок і повернула нагороду Дмитру Сосновському. І тепер ця нагорода знайшла місце в Музеї боксерських досягнень Андрія Котельника та його вихованців, який знаходиться в приміщенні Академії боксу Андрія Котельника.

Додамо, що окрім названих вище постатей, участь у церемонії також взяв ще один добре знаний у світі боксу випускник ЛДУФК імені Івана Боберського – чемпіон Європи-2017, золотий медаліст ІІ Європейських ігор-2019 Віктор Вихрист.

Андрій Котельник, до слова, також претендував на перемогу в цьому аукціоні. Його найбільша ставка склала 31000 гривень.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ