Наші видання наближають Перемогу

Уже втретє додрукований тираж виробничо-практичного видання «Нотатник стрільця» загальним обсягом 4000 примірників прямує у різні підрозділи Збройних сил України. В рамках Угоди про співпрацю між Університетом і Школою підготовки снайперів Збройних сил України видання підготував колектив укладачів: доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри стрільби та технічних видів спорту нашого Університету Богдан Виноградський, викладач цієї ж кафедри Андрій Демічковський, магістрант кафедри Володимир Савран та аспірант кафедри першого року навчання Олексій Шило.

Видання отримало рекомендації від начальника Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майора Збройних сил України Ігоря Гордійчука, начальника кафедри вогневої підготовки факультету бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, полковника Романа Сідора і доктора наук з фізичного виховання та спорту, професора, начальника кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту НАСВ, полковника Сергія Романчука.

«Нотатник» розроблено з урахуванням теоретичних знань і практики застосування зброї в екстремальних умовах, а саме: використано сучасні дані, новітні підходи з методології підготовки стрільців, можливості використання різноманітної сучасної стрілецької зброї, універсальні підходи до процесу навчання стрілецької справи.

«Нотатник» є допоміжним дидактичним засобом, що визначає спрямованість і зміст навчально-тренувального процесу підготовки сучасних стрільців, професійних спортсменів, а також снайперів.

Видання містить терміни, одиниці вимірювання, короткі практичні поради, балістичні параметри й інші табличні матеріали для ефективного проведення навчально-тренувальної та змагальної діяльності з інструктором та без нього, що суттєво підвищить ефективність оволодіння вміннями та навичками у стрільбі в різних умовах із вогнепальної зброї. Зваживши на «роботу» з вітром, можна максимально врахувати вплив метеорологічних чинників-завад, що сприятиме підвищенню точності влучання за допомогою корегування прицільного пристрою. У різних графічних формах фіксації стрілецької сесії можна нотувати всю необхідну інформацію, що зменшує витрати часу на різні розрахунки.

Матеріал «Нотатника» погоджено у Федерації військового хортингу України.

Видання до друку підготували працівники редакційно-видавничого відділу ЛДУФК ім. Івана Боберського (керівник – Оксана Борис).

Надруковано за кошти доброчинців.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ