Наталія Сороколіт – спікер Всеукраїнського семінару «Освітня галузь «Фізична культура»: змінюємося разом з НУШ» (Відео)

У четвер, 16-го червня 2022 року, в режимі онлайн відбувся сьомий за ліком Всеукраїнський семінар-практикум педагогічних, науково-педагогічних працівників галузі «Фізична культура», управлінців, методистів центрів професійного розвитку та працівників інститутів післядипломної педагогічної освіти, які здійснюють методичний супровід предмету «Фізична культура».

В режимі онлайн учасниками семінару стали 777 учасників та більше 1500 осіб мали можливість ознайомитися зі змістом семінару на YouTube-каналі. До участі в семінарі були залучені і фахівці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тема заходу: «Освітня галузь: «Фізична культура» : змінюємося разом з НУШ». Організаторами семінару-практикуму – працівниками Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, громадської організації «Юкрейн Ектів», у якості спікера було запрошено доцента кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Наталію Сороколіт, яка виступила з доповіддю «Стандарти початкової та базової середньої освіти. Освітня галузь «Фізична культура».

Упродовж виступу Наталія Степанівна зосередила увагу на основних моментах реформи «Нова українська школа», формулі даної реформи, компетентнісному потенціалу предмета, освітніх змінах нашої галузі в стандартах початкової та середньої освіти, нових підходах в оцінюванні освітніх досягнень учнів з фізичної культури. Виступ доцента Наталії Сороколіт викликав значний інтерес та обговорення серед фахівців з фізичного виховання, які отримали ґрунтовні відповіді на свої запитання.

Учасники семінару мали можливість поспілкуватися також з іншим спікером – завідувачем кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Комунального закладу «Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти», кандидатом педагогічних наук, майстром спорту Оленою Аксьоновою.

Дякуємо організаторам – Андрієві Боляку, кандидату наук з фізичного виховання та спорту, заступнику голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України й Галині Коломоєць, кандидату педагогічних наук, начальнику відділу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України за співпрацю з нашим Університетом! Очікуємо цікавих вебінарів і надалі!