Науково-методичний семінар «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у ЗВО»

У рамках святкування 75-ї річниці Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 2-го липня 2021 року відбувся науково-методичний семінар кафедри української та іноземних мов «Інновації у навчанні та викладанні української та іноземних мов у закладах вищої освіти».

У ході заходу викладачі кафедри представили доповіді й обговорили проблеми, перспективи і новітні підходи до вивчення української та іноземних мов у закладах вищої освіти фізкультурного профілю.

Значну увагу було приділено особливостям дистанційного навчання в умовах пандемії, його перевагам та недолікам. Не оминули увагою використання інтерактивних методів навчання, застосування тренінгових методик, комунікативних навичок та сучасних моделей міжкультурних і транскультурних комунікативних процесів вивчення іноземних мов.

Родзинкою науково-методичного семінару став відеоролик про історію та розвиток кафедри української та іноземних мов від заснування до сьогодення, у якому було ретроспективно представлено науково-педагогічний склад кафедри, вагомі наукові й методичні здобутки, зокрема укладені та видані якісні навчальні посібники, розробки, рекомендації для студентів закладів освіти фізкультурного профілю, а також науково-довідкові історичні видання.

Кафедра української та іноземних мов зустрічає 75-річчя від часу свого заснування готовою до нових наукових та педагогічних звершень.