Навчай українською!

В Україні 7 квітня 2021 року стартував 21-денний челендж «Навчай українською» для педагогів позашкільних навчальних закладів, які переходять на українську мову викладання.

Для участі в челенджі зареєструвалися 1000 учасників: 240 викладачів і тренерів гуртків та секцій із Харкова, 230 учасників із Дніпра, 227 – із Києва та околиць, а також з інших міст, як от Одеса, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Запоріжжя, Краматорськ тощо.

Під час цього безкоштовного онлайн-курсу учасники отримали навчальні матеріали та завдання, взяли участь у практикумах і вебінарах зі спеціалістами, які допомагали набути необхідні знання та навички для переходу на викладання українською мовою.

Особливий акцент було поставлено на спортивній термінології. Команда редакторів редакційно-видавничого відділу нашого Університету провела консультації, поділилася рекомендаціями щодо практичного використання термінів, представила власні напрацювання для підвищення рівня володіння професійною лексикою.

Ініціатива «Навчай українською» – це небайдужі громадяни, які об’єднались навколо ідеї популяризації української мови в освіті. У листопаді 2020 року вони провели перший челендж, у результаті якого майже пів сотні гуртків перейшли на українську мову навчання.

ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

Уповноважений із захисту державної мови
https://mova-ombudsman.gov.ua

Є-Мова
https://emova.language-ua.online

Мова об’єднує
https://www.facebook.com/zakonpromovu5670

Портал мовної політики
https://language-policy.info

Про Мову
https://www.facebook.com/ProMovu1

Українська гуманітарна платформа

Переходь на українську
https://perehodnamovu.uamodna.com

STEM-школа Inventor Київ
https://www.facebook.com/KyivInventor

 

Оксана Борис, 
начальник редакційно-видавничого відділу 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ