Навчальний семінар «Правове регулювання діяльності науково-педагогічних працівників у ЗВО»

З 1-го по 15-е листопада 2022 року на базі кафедри педагогіки та психології (завідувач – доцент Валерій Соловйов) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся навчальний семінар програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників: «Школа педагогічної майстерності: освіта як інструмент безперервного професійного розвитку викладача закладу вищої освіти». Керівник програми підвищення кваліфікації – Світлана Криштанович).

Навчальний семінар «Правове регулювання діяльності науково-педагогічних працівників у закладі вищої освіти та інтелектуальної власності» проводила спікер Марія Ващишин – доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри гуманітарних наук нашого Університету.

Метою семінару було здійснити науково-методичний супровід науково-педагогічних працівників з питань здійснення та захисту їхніх трудових прав у освітньому процесі, а також у сфері інтелектуальної власності.

Семінар з проблем правового регулювання діяльності науково-педагогічних працівників охоплював: характеристику правових аспектів академічної мобільності, академічної доброчесності, атестації наукових кадрів, авторського права та особливостей трудових відносин в умовах воєнного стану.

Професор Марія Ващишин зауважила, що змістовне наповнення матеріалу для учасників семінару стало для неї реалізацією принципу docendo discimus.

На прикінцевій зустрічі керівник програми підвищення кваліфікації Світлана Криштанович підвела підсумки роботи групи ПК/08-2022. Учасникам вручили сертифікати про успішне завершення програми семінару.

Бажаємо, щоб здобуті знання та вміння науково-педагогічні працівники ефективно втілювати у своїй діяльності!

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ