Офіційно: Європейський юнацький олімпійський фестиваль у Вуокатті відкладено на березень 2022 року

Щоб захистити безпеку учасників, забезпечивши при цьому можливість участі у змаганнях усіх найкращих спортсменів, Європейські Олімпійські Комітети (ЄОК) у співпраці з Фінським олімпійським комітетом та місцевими організаторами вирішили, що зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ) Вуокатті-2021 буде перенесено на березень 2022 року.

Рішення прийнято, оскільки пандемія COVID-19 продовжує охоплювати європейський континент, тоді як тримісячна затримка також забезпечить більш оптимальні снігові умови на півночі Фінляндії, забезпечуючи тим самим найкращі умови для спортсменів на лижах та сноубордах. Затримка також допоможе господарям заощадити на снігозатратах.

Нові дати проведення провідного мультиспортивного форуму на континенті для спортсменів віком від 14-ти до 18-ти років із 20-го по 25-е березня 2022 року.

В унікальному, одноразовому рішенні було узгоджено, що турнір з хокею з шайбою для хлопчиків відбудеться у грудні, як спочатку планувалося, щоб дозволити найкращим гравцям з Європи взяти участь у заході. Усі інші види спорту, включаючи хокей для дівчат, будуть перенесені на березень.

Будуть докладені всі зусилля, щоб допомогти зв’язати турнір з хокею на льоду хлопчиків у грудні з іншими подіями в березні 2022 року.

Очікується, що близько 1800 спортсменів з 48 Європейських національних олімпійських комітетів візьмуть участь у дев’яти спортивних дисциплінах на ЄЮОФ у Вуокатті. У спортивній програмі будуть представлені гірськолижний спорт, біатлон, хокей з шайбою, сноуборд, лижні гонки, стрибки на лижах, шорт-трек, фігурне катання та лижне двоборство.

Додамо, що завдяки включенню хокейного турніру серед дівчат, Вуокатті-2022 буде найбільш збалансованим за статтю в історії події.


За матеріалами сайту НОК України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ