Офіційно: російські війська вже завдали спортивній інфраструктурі України збитків на $110 мільйонів

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ворог завдав спортивній інфраструктурі нашої країни збитків на суму приблизно $110 000 000. Про це заявив міністр молоді та спорту України – олімпійський чемпіон Барселони-1992 в командному турнірі з фехтування на шаблях Вадим Гутцайт.

Внаслідок бойових дій і ворожих обстрілів в Україні повністю зруйновано або пошкоджено понад 70 об’єктів спортивної інфраструктури. Міністерство молоді і спорту України постійно фіксує нові факти руйнувань і збитки, завдані російськими окупантами.

«Ми збираємо дані, вже працює група з відновлення спортивної інфраструктури і загалом спорту після закінчення війни. Вже напрацьовуємо, що доведеться відновити, що побудувати, які умови маємо створити для спортсменів. Планів багато, бо необхідно зберегти спорт вищих досягнень, щоб Україна була конкурентоспроможною на Олімпійських іграх не тільки у 2024 році, а й у 2028 та всіх подальших», – зазначив Вадим Гутцайт в ефірі національного телемарафону.

Нагадаємо, під час зустрічі Вадима Гутцайта з президентом НОК України Сергієм Бубкою та президентом МОК Томасом Бахом у Лозанні було досягнуто домовленості про надання Україні коштів на відновлення спортивної інфраструктури і підтримку спортивних клубів.

Вадим Гутцайт також розповів, що понад 50 наших спортсменів загинуло внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

«Більше ніж 50 спортсменів вже загинуло. Наших хлопців, які займалися різними видами спорту. Олімпійськими, неолімпійськими – тут немає різниці. Це наші рідні спортсмени, які боронили нашу країну і які загинули. Багато спортсменів зараз перебувають в лавах Збройних сил України – всі боронять, всі захищають. Хтось в теробороні, хтось в ЗСУ, хтось зараз на Сході України. Хочу подякувати всім, хто боронить нашу країну», – сказав Вадим Маркович.

Нагадаємо, що Спортивний комітет України створив сайт «Янголи спорту», присвячений загиблим спортсменам у війні з росією.


За матеріалами сайту mms.gov.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ