Офіційно: Вадим Гутцайт обраний новим президентом НОК України

На ХХХVII Генеральній асамблеї Національного Олімпійського Комітету України напередодні, 17-го листопада, відбулися вибори нового голови організації. Впевнену перемогу абсолютною більшістю голосів в голосуванні здобув чинний Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Вадим Гутцайт став новим президентом Національного олімпійського комітету. За його кандидатуру проголосували 123 виборці. Кандидатуру Жана Беленюка підтримали 22 людини, а за Ігоря Малинського віддали 2 голоси.

Як повідомлялося раніше, на посаду президента НОК претендували троє кандидатів: Жан Беленюк, Вадим Гутцайт та Ігор Малинський. Олена Білосюк – випускниця аспірантури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – незадовго до виборів свою кандидатуру зняла.

Тепер уже колишній президент НОК України Сергій Бубка, який очолював комітет з 2005 року, відмовився подавати свою кандидатуру на ще один термін.

Вадим Гутцайт – олімпійський чемпіон з фехтування на шаблях в командній першості на Іграх 1992 року в Барселоні, заслужений майстер спорту і заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії та президент Федерації фехтування України. З 2018 року він був директором Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, з 4-го березня 2020 року – Міністр молоді та спорту України.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ