Офіційно: Від ворожих обстрілів пошкоджені 53 спортивні та 18 молодіжних об’єктів

Від початку повномасштабної війни і дотепер російські війська нещадно знищують цивільну інфраструктуру України – школи, лікарні, спортивні споруди та парки.

Зокрема, за повідомленням пресслужби Міністерства молоді та спорту України, через обстріли окупантів зруйновані 12 і зазнали пошкоджень 41 спортивний об’єкт та, відповідно, – 1 і 17 молодіжних.

«Характер руйнувань різний – від вибитих вікон і зруйнованого даху до знищених або суттєво та частково пошкоджених будівель і майна. Територіально найбільше постраждали спортивні та молодіжні об’єкти на Донеччині, Луганщині, Харківщині та Київщині. Руйнувань також зазнали цивільні спортивні об’єкти Чернігівської, Житомирської, Херсонської областей та міста Києва», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, цей список зруйнованих або пошкоджених об’єктів спортивної та молодіжної інфраструктури є неповним, адже частина територій зазначених областей досі знаходиться під тимчасовою окупацією армії російської федерації, а на частині територій Київської та Чернігівської областей наразі ще триває розмінування.


За матеріалами сайту Мінмолодьспорту України 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ