Олександр Петрів – срібний призер Євро-2021 з стрільби кульової

В Осієку (Хорватія) завершився чемпіонат Європи з кульової та стендової стрільби. У заключний день змагань «срібло» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів у чоловічому командному турнірі завоювали українці Максим Городинець, Володимир Пастернак та випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Петрів.

У фіналі цієї вправи «синьо-жовті» поступилися своїм суперникам із Франції з рахунком 8:10. Бронзовими призерами стали чехи, які виграли матч за третє місце у поляків – 9:7.

Зазначимо, що для олімпійського чемпіона Пекіну-2008 Олександра Петріва це друга нагорода континентального форуму в Осієку.

Нагадаємо, раніше, 2-го червня, «золото» у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета на 25 метрів в міксті здобули українці Юлія Коростильова та Олександр Петрів – випускники нашого Університету.

У фіналі цієї вправи Юлія Коростильова і Олександр Петрів випередили своїх співвітчизників Анастасію Німець і Володимира Пастернака з рахунком 9:1.