Олексій Гуцуляк: «Ми маємо все робити для того, щоб давати позитивні емоції своєму народу»

Випускник кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Олексій Гуцуляк, який є вихованцем львівських «Карпат», а нині на клубному рівні грає за СК «Дніпро-1», прокоментував роботу на стартовому етапі дебютного для себе навчально-тренувального збору в складі національної збірної України, який розпочався минулого понеділка в Словенії.

«Ми потрошку набираємо спортивну форму, звикаємо до поля з натуральним газоном. Перед цим я тренувався у Львові на штучних полях, тож трошки важко дається перехід – ноги швидше забиваються. Вливаюся поступово в тренувальну роботунаціональної збірної. Для мене тут усе нове – колектив, тренери...

Я багатьох хлопців знаю, адже пересікалися чимало разів в іграх чемпіонату і Кубку України – граємо в одній лізі. А з тим же Миколою Матвієнком свого часу виступали разом у львівських «Карпатах». Тож все добре, у колективі жодних проблем з адаптацією у мене немає.

Робота з м’ячем на тренуваннях для футболіста завжди краща та набагато приємніша, ніж просто бігати по колу. А різноманітні ігрові серії, які нам на заняттях пропонують тренери, дають усім гравцям без винятку лише позитивні емоції.

Ми зараз знаходимося в Словенії, але усі наші думки нині там, в Україні. Як тільки прилетіли ракети у Львів, мені одразу зателефонували знайомі. Зникла електрика... Дуже неприємно, адже ти перебуваєш тут, у тебе все добре, тренуєшся, маєш якісь позитивні емоції. А там, вдома, люди сидять у бомбосховищах. Тяжко дивитися і слухати новини. Але ми маємо все робити для того, щоб давати позитивні емоції своєму народу», – сказав Олексій журналістам.

Нагадаємо, у понеділок, 2-го травня, збірна України розпочала у Словенії навчально-тренувальний збір перед червневими матчами плей-оф чемпіонату світу-2022 та Ліги націй УЄФА циклу-2022/2023. 1-го червня у Глазго, на стадіоні «Хемпден Парк» команда Олександра Петракова зіграє півфінальний матч плей-оф чемпіонату світу-2022 проти збірної Шотландії. В разі успіху «синьо-жовті» 5-го червня у фіналі плей-оф безпосередньо вже виборюватимуть путівку на Мундіаль-2022 в Катарі у очному протистоянні з національною командою Вельсу на її полі.

А вже 8-го червня українці зіграють свій дебютний матч Ліги націй УЄФА циклу-2022/2023. Першим нашим суперником буде збірна Ірландії, яка прийматиме команду Олександра Петракова цього дня на полі стадіону «Авіва» в Дубліні. Гра розпочнеться о 21:45 за київським часом. За три дні, 11-го червня, «синьо-жовті» о 16:00 прийматимуть збірну Вірменії, а 14-го червня, о 21:45 – ірландців. Наразі відомо, що обидва домашні червневі поєдинки наша команда гратиме у Польщі. Ще три поєдинки групи -В1- збірна України зіграє у вересні нинішнього року.

За матеріалами сайту УАФ