Олексій Гуцуляк зіграв за СК «Дніпро-1» у першому матчі футбольної Ліги конференцій

Футболісти СК «Дніпро-1» напередодні, 8-го вересня, дебютували на груповому етапі Ліги конференцій УЄФА сезону-2022/2023. У першому турі основної сітки розіграшу підопічні Олександра Кучера в словацькому місті Кошице поступилися нідерландському АЗ-67 з міста Алкмар. У складі дніпрян увесь матч відіграв Олексій Гуцуляк – випускник кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

ФУТБОЛ. ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ-2022/2023. ГРУПОВИЙ ЕТАП

Група «Е». Матч 1-го туру

СК «Дніпро-1» (Україна) –
АЗ-67 (Алкмар, Нідерланди) – 0:1 (0:0)

8 вересня. Кошице (Словаччина). Стадіон «Кошицька футболова арена».
Початок – 22:00

Арбітр – Ігаль Фрід (Ізраїль).

СК «ДНІПРО-1»: Валеф, Адамюк, Сваток (Танчик, 77), Сарапій, Бузанелло, Бабенко (Громов, 84), Рубчинський (Когут, 78), Піхальонок (Балулі, 69), Гуцуляк, Амаш (Назаренко, 69), Довбик.

Головний тренер – Олександр Кучер.

АЗ-67: Вергулст, Керкез (М. де Віт, 61), Деккер, Беукема, Хацидіакос (Сугавара, 61), Рейндерс, Д. де Віт, Класі, ван Бредероде (Базур, 88), Одгар (Лахдо, 61), Ев’єн.

Головний тренер – Паскаль Янсен.

Гол: Д. де Віт (63).

Попередження: Базур (90+2).

Український футбольний клуб СК «Дніпро-1» дебютував у груповому етапі єврокубків. У першому турі підопічні Олександра Кучера зустрічалися з нідерландським АЗ-67. Через російське воєнне вторгнення дніпряни були змушені проводити домашній поєдинок у словацькому Кошице.

Гра розпочалася під акомпанемент зливи, що позначилося на переміщенні м’яча. За весь перший тайм єдиний небезпечний момент створив «Дніпро-1», коли після флангового прострілу Довбика захисник гостей у боротьбі з Гуцуляком зрізав м’яч у стійку власних воріт.

На 54-й хвилині першого удару в площину воріт у матчі завдав Гуцуляк. Згодом Валеф перевів удар Одгара в поперечину. Проте на 63-й хвилині АЗ-67 вийшов уперед – Дані де Від замкнув з лічених метрів простріл Сугавари з правого флангу.

Пізніше ударом головою у площину воріт відзначився Довбик. У відповідь після кутового ледь не забив Беукема – м’яч пролетів поруч зі стійкою. На 90-й хвилині бразильський кіпер номінальних господарів поля Валеф двічі не дозволив відзначитися Рейндерсу. Проте в підсумку українці поступилися з рахунком 0:1.

Додамо, що в іншому матчі першого туру групи «Е» представник Ліхтенштейну «Вадуц» та кіпрський «Аполлон» розійшлися миром – 0:0.

За тиждень, а саме 15-го вересня, в другому турі відбудуться матчі АЗ-67 – «Вадуц» та «Аполлон» – СК «Дніпро-1». Поєдинки триватимуть паралельно і стартують о 19:45 за київським часом.