«Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня ЛДУФК

Кафедра олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського запрошує студентів нашого вишу та усіх бажаючих до участі в традиційній щорічній «Олімпійській вікторині» в рамках олімпійського тижня, що відбудеться у четвер, 30-го вересня, в онлайн режимі. Початок заходу о 16:00.

Вже не перший рік ми стикаємося з проблемою поширення вірусу Сovid-19, що вносить свої корективи у повсякденне життя світової спільноти. Не оминають такі зміни і нашу країну, де запроваджене дистанційне навчання задля покращення епідеміологічної ситуації. Тому, щорічна «Олімпійська вікторина» в рамках олімпійського тижня Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського цього разу відбудеться в онлайн режимі.

Студенти нашого вишу можуть долучитися до неї на сайті дистанційного навчання, в розділі кафедри олімпійської освіти: «Олімпійська освіта» – «Олімпійська вікторина».

Крім того, усі охочі випробувати свої знання з історії олімпійського руху можуть долучитися до вікторини на платформі Google Forms за вказаним посиланням.

Кафедра олімпійської освіти запрошує усіх бажаючих до участі!

Дата проведення – четвер, 30-го вересня. Початок – о 16:00.