Опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК про якість викладання дисциплін

У відповідності до Положення про організацію оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітньої діяльності Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Комісія з моніторингу якості освіти (голова – професор Аліна Передерій) нашого вишу проводить опитування здобувачів вищої освіти першого та другого рівнів усіх спеціальностей щодо якості викладання дисциплін.

Графік проведення опитування здобувачів вищої освіти ЛДУФК:
24 – 30 травня 2021 року

Опитування є анонімним, а враховуючи умови карантину, проводиться в онлайн режимі.

Просимо усіх студентів бути активними та небайдужими. Результати опитування є важливими для вдосконалення якості освітнього процесу в нашому виші.

Опитування можна пройти за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ за відповідними дисциплінами з усіх спеціальностей.